Neess - Miłosny pośREDnik - kolekcja Ready For Red

neess miłosny pośrednik

Cześć! Dzisiaj będzie szybko:) Chciałabym pokazać Wam lakier hybrydowy, który gościł ostatnio na moich paznokciach. Poznajcie piękną czerwień marki Neess, pochodzącą z kolekcji Ready for Red. 

Lakier hybrydowy, który jest bohaterem dzisiejszego wpisu to "Miłosny pośREDnik" (numer 7425), który wraz z czterema innymi odcieniami czerwieni tworzy kolekcję Ready for Red. Zobaczcie jak prezentuje się w towarzystwie kolorów: RED Metal i brokatowy sekRED.

neess ready for red

Miłosny pośREDnik to piękna, nasycona, minimalnie malinowa czerwień z delikatnymi drobinkami. Lakier pochodzi z nowej formuły, która to zapewnia 100% krycie już po pierwszej warstwie. Jest dość gęsty, ale nie sprawia mi problemów przy aplikacji. Dobrze rozprowadza się po płytce, fajnie samopoziomuje się, nie ścieka na boki i nie tworzy zbyt grubej warstwy.


W rzeczywistości jego kolor jest bardziej nasycony niż na fotkach poniżej. Niestety aparat zjadł mi trochę barw, ale na zdjęciu wzorników, odcień lakieru jest podobny do tego na żywo.

neess miłosny pośrednik


lakier hybrydowy neess

Kto używa lakierów hybrydowych Neess? Znacie tą markę?

4 komentarze:

  1. Nie znam tej marki, odcień śliczny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Średnio mi się podoba, przynajmniej na zdjęciach. Ja jestem zakochana w nowej czerwieni Semilaca Girl On Fire i póki co będę chętnie po niego sięgać! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:)

Odpowiedzi na Wasze pytania zamieszczam u siebie na blogu.
Proszę o nie umieszczanie w komentarzach linków do blogów i rozdań - takie wpisy będą przeze mnie usuwane.