COSMETICS FREAK - BLOG KOSMETYCZNY, KTÓRY PRZECHODZI ZMIANY | CO DALEJ?

blog kosmetyczny

Moje stałe czytelniczki zdążyły już pewnie zauważyć, że od kilku miesięcy blog się zmienia i dzisiaj chciałabym te zmiany krótko podsumować. Chciałabym także powiedzieć Wam co w najbliższych miesiącach czeka Cosmetics Freak'a i jak jeden z bardziej popularnych blogów kosmetycznych w sieci będzie od września funkcjonował.

Tematyka wpisów

Cosmetics Freak, to już nie tylko blog kosmetyczny, to nie tylko miejsce, w którym znajdziecie recenzje i opinie na temat kosmetyków, ale także strona rozwijająca się w kierunku macierzyństwa i lifestylu.

Chcę pisać więcej o tym 'co mi w duszy gra', dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami i stąd na blogu pojawia się coraz więcej recenzji kosmetyków dla dzieci i tematów pokrewnych. Oczywiście główna tematyka nie zostanie zmieniona, a w dodatku pojawią się nowe serie wpisów jak na przykład "Cosmetics Freak poznaje nowe marki" czy "Cosmetics Freak poleca". Pomysłów mam wiele i będę stopniowo je Wam ujawniać.

Przyszłość

Przede mną nowe wyzwania. Za dwa miesiące pojawi się kolejny członek w naszej Rodzinie i z pewnością blog zaliczy chwilową przerwę w działalności. Zachęcam Was do obserwowania mojego profilu na Facebooku [klik] oraz Instagramie [klik] - gdzie dzieje się zdecydowanie więcej i możecie podejrzeć mnie bardziej prywatnie. 

Postanowiłam publikować nowe wpisy dwa razy w tygodniu. W poniedziałki oraz środę lub czwartek. 

Nowe kategorie

Zmodyfikowałam lekko wygląd strony i dodałam nowe funkcjonalności.


W górnej części bloga zostały zmodyfikowane kategorie, przybyło kilka nowych - wszystko po to, abyście łatwiej mogły trafiać do interesujących Was tematów. Oczywiście zachęcam do korzystania z wyszukiwarki i chmury tagów na samym dole strony, w której znajdziecie posty uporządkowane według firm. 


Po prawej stronie znajdziecie nowy dział "kosmetyczka Emilki", w którym znajdują się wszystkie dotychczas opublikowane recenzje dotyczące kosmetyków dla dzieci i niemowląt. Powyżej, zbiór przydatnych informacji o manicure hybrydowym dla początkujących (i nie tylko). Możecie tam szukać informacji o tym jak skompletować zestaw do hybryd, na co zwrócić uwagę, jakie są najczęściej popełniane błędy, oraz jak wykonać manicure hybrydowy i jak go usunąć żeby nie zniszczyć paznokci. 

Jakość a nie ilość

Postanowiłam też znacznie ograniczyć ilość współprac i pisać więcej o nowościach. Nieustannie monitoruję statystyki, aby dowiedzieć się co Was najbardziej interesuje i jakich informacji szukacie na moim blogu.

Chcę żeby to miejsce ewoluowało razem ze mną, żeby nie był to kolejny, zwykły blog kosmetyczny w sieci jakich wiele.. Cosmetics Freak to część mojego życia i jego niezbędny element. Mam nadzieje, że będziecie dalej ze mną :)

Jeżeli macie chęć możecie napisać mi w komentarzu jaka tematyka wpisów najbardziej Was interesuje. Możecie też zażyczyć sobie, abym poruszyła na blogu jakąś kwestię. Dajcie znać czego Wam brakuje :)

13 komentarzy:

 1. Przyznam,że najchętniej będę czytała wpisy dotyczące dzieci :)) to jest dla mnie teraz najważniejsza edukacja:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Ja też się czynnie rozmnażam! Ale na razie dwójka styknie. Za parę dni synek skończy rok. Chłopiec czy dziewczynka? Czy nie wiecie? ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zmiany się szykują :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zmiany i kolejnych sukcesów i szczęśliwego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny i przydatny post :)
  Zmotywuje do poprawy i podciągnięcia we własnym prowadzeniu bloga.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jako bezdzietna najchetniej czytam recenzje i bliski memu sercu temat Beauty :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmiany mi się podobają. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie akurat interesują kosmetyczne, bo macierzyństwo mnie jeszcze nie dotyczy. A pewnie gdy zostanę mamą, będę szukać wpisów dzieciowych :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:)

Odpowiedzi na Wasze pytania zamieszczam u siebie na blogu.
Proszę o nie umieszczanie w komentarzach linków do blogów i rozdań - takie wpisy będą przeze mnie usuwane.