GLOV MASK REMOVER | RĘKAWICA DO USUWANIA MASECZEK

glov mask remover

Cześć! Słyszałyście już o nowej rękawicy od Glov? Mask Remover to kolejna pozycja w ofercie marki - tym razem służąca do usuwania maseczek z twarzy. Jeżeli ich zmywanie doprowadza Cię do szału i zniechęca do regularnych zabiegów, to koniecznie zapoznaj się z moją opinią na temat tej nowości. 


Glov Mask Remover - co to jest?

"Glov Mask Remover jest wykonany ze specjalnego włókna poliestrowego, które przyciąga cząsteczki maski, ale nie wchłania ich. Dzięki temu zmywanie kosmetyku staje się proste, szybkie i bezproblemowe. Wystarczy, że zwilżysz rękawiczkę ciepłą wodą i przyłożysz na chwilę do twarzy. Poczujesz przyjemne ogrzewanie się skóry, któremu towarzyszyć będzie rozpuszczanie się maski. Teraz możesz usunąć kosmetyk okrężnymi ruchami i oczyścić rękawiczkę strumieniem ciepłej wody."


Usuwanie maseczki za pomocą rękawicy Glov

Do szału doprowadzają mnie maseczki, które trudno zmywają się z twarzy (a te zastygające jak skorupa już szczególnie!), dlatego czułam, że z tą rękawicą szybko się polubimy.

Glov Mask Remover działa naprawdę świetnie. Za jego pomocą jestem w stanie szybko usunąć z twarzy każdą maseczkę, aczkolwiek te wyjątkowo oporne wymają chwili, bo muszą namoknąć. Generalnie polecam porządnie zmoczyć materiał, bo intensywne pocieranie twarzy lekko wilgotną ściereczką może podrażnić skórę. Szczególnie jeżeli podobnie jak ja jesteście posiadaczkami cery wrażliwej.

Rękawica bez problemu daje się oczyścić wodą z mydłem, ale można także wrzucić ją do pralki ;)


Z rękawicą Glov Mask Remover bardzo się polubiłyśmy. Teraz usuwanie maseczek trwa krócej, zużywam mniej wody i nie chlapię wokół umywalki. Jej powierzchnia jest odpowiednio duża i wystarcza na oczyszczenie całej twarzy. 

Rękawica kosztuje około 24 zł, dostępna jest w Drogeriach Natura i w wielu sklepach internetowych. 

Czujecie potrzebę zakupu takiego gadżetu? A może już ją macie?

12 komentarzy:

 1. Mam klasyczną wersję, ale myślę, że i ta się przyda:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na razie zmywałam maseczki tą klasyczną wersją, dlatego cieszę się, że powstała specjalna wersja do tego! Na pewno kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Potrzebuję właśnie czegoś takiego bo zmywanie masek glinkowych jest utrapieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak, mnie też doprowadzają do szału maseczki, które ciężko zmyć. Fajne rozwiązanie z tą rękawicą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam klasyczne GLOV i jestem zadowolona, nad następnymi się zastanowię ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zmywanie maseczek nie należy do przyjemnych czynności :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja używam gąbeczek Calypso, ale Glov wydaje się być dobrą inwestycją, łatwiej zachować higienę i myślę, że wystarczy na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny gadżet, podoba mi się:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba muszę się zaopatrzyć! Ostatnio staram się regularnie nakładać maseczki, ale ich zmywanie to faktycznie katorga. Cały zlew mam potem w glince :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:)

Odpowiedzi na Wasze pytania zamieszczam u siebie na blogu.
Proszę o nie umieszczanie w komentarzach linków do blogów i rozdań - takie wpisy będą przeze mnie usuwane.