ZMIANY W KLUBIE ROSSMANN - CO NOWEGO?


Z początkiem nowego roku nastąpiły drobne zmiany w Klubie Rossmanna. Jeżeli jesteście ciekawe co to za zmiany, o co chodzi z punktami i co będzie można z nimi zrobić, to zapraszam do lektury.

Jak zostać członkiem Klubu Rossmann?

Wystarczy zainstalować w telefonie aplikację Rossmanna i założyć konto. 


Korzyści z udziału w programie Klub Rossmann

Obecność w programie daje nam przede wszystkim możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji typu: "- 50% na kolorówkę", "2+2 gratis", oraz wielu innych akcji promocyjnych tylko dla klubowiczów. Co więcej na naszym koncie regularnie pojawiają się specjalnie przygotowane "Ceny dla Ciebie" - propozycje produktów w niższych cenach bazujące na wcześniej dokonywanych zakupach. Co prawda nie zawsze są one idealnie dopasowane, ale kilka razy zdarzyło mi się z nich skorzystać. 

Obecne i przyszłe Mamusie mogą także skorzystać dodatkowego programu "Rossnę", w którym produkty dla maluszków objęte są wypracowanym rabatem - nawet do 10%. Więcej info >> o programie Rossnę. 


Co nowego w Klubie Rossmann?

Za dokonywane zakupy (zarówno stacjonarne jak i online) przyznawane będą punkty. Każda wydana złotówka to jeden punkt. Warto zauważyć, że nie będą one naliczane za zakup kart podarunkowych, za zakup produktów leczniczych i wyrobów medycznych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt i przedmiotów służących do karmienia niemowląt czy alkoholu.

Punkty będą wymienne na specjalnie przygotowane kody z promocjami. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze jakie będą to oferty. Więcej informacji Rossmann udzieli pod koniec marca, bo punkty będzie można wymieniać dopiero od kwietnia. Te których niewykorzystamy stracą ważność w grudniu 2018, bo nie wiadomo czy program w takiej formie zostanie przedłużony na kolejny rok. 

Co jeszcze? Każdy klubowicz ma 20% rabatu na wydruk zdjęć a promocję "Cena w klubie" będzie można udostępnić poprzez aplikację innemu Klubowiczowi.


Muszę przyznać, że zmiany zapowiadają się ciekawie. W Rossmannie jestem częstym gościem i z pewnością uzbieram tych punktów sporo, więc mam nadzieję, że będę miała na co je wymienić :) 

13 komentarzy:

 1. Zmiana na lepsze, pewnie też tych punktów troszkę uzbieram :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja odinstalowałam aplikację i zostawiłam sobie tylko wydrukowany kod kreskowy :P Ech, muszę coś innego odinstalować, żeby ją zainstalować ponownie, nie mam miejsca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idę o zakład, że masz też za dużo zdjęć kosmetyków na karcie :)

   Usuń
 3. super! W innych skepach uzbierałam od groma punktów i zawsze można wymienić je na coś fajnego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w Rossmannie jestem regularnie (ach te pieluchy dla dzieci!) i sporo kasy tam zostawiam. Liczę, że oferty za punkty będą sensowne :)

   Usuń
 4. W końcu jakiś bonus z aplikacji będzie ;)) musiałam ściągnąć uaktualnienie, bo pkt mi się nie pokazywały ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też uaktualniałam ostatnio i się zdziwiłam, bo już mam ponad 200 pkt :)

   Usuń
 5. zobaczymy jakie to będą kody:) nie spodziewam się rewelacji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się trochę obawiam, że będą oferty na worki na śmieci (chociaż w sumie to się akurat przyda) albo jakieś totalnie niesprzedające się produkty, ale po cichu liczę, że ktoś tam w kierownictwie myśli normalnie :)

   Usuń
 6. Nie zwracam uwagi na punkty, dołączyłam dopiero niedawno i jestem zadowolona z zakupów w promocji, więc korzystać od czasu do czasu na pewno będę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz:)

Odpowiedzi na Wasze pytania zamieszczam u siebie na blogu.
Proszę o nie umieszczanie w komentarzach linków do blogów i rozdań - takie wpisy będą przeze mnie usuwane.